ماتریس پلیمر

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ
کانال شوفاژ ایران
استعلام قیمت
دریافت کاتالوگ

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ

جت پمپ
جت پمپ
جت پمپ جت پمپ جت پمپ
جت پمپ
 1. در جکوزی ها دو سیستم گردش آب وجود دارد یکی سیستم گردش آب و تصفیه که در جکوزی ها مشابه استخر میباشد ( سیستم گرمایش نیز بر روی مدار تصفیه قرار میگیرد )  و دیگری سیستم جت پمپ جکوزی که جهت تامین فشار مورد نیاز نازل های ماساژور جکوزی به کار می رود.
 2. هدف استفاده از جکوزی ها ماساژ بدن و رفع تنش عضلانی و در نهایت آب درمانی است و این وظیفه مهم به عهده جت پمپ جکوزی می باشد.
 3. در جکوزی ها به ازای هر نفر حد اقل 2 عدد نازل جت (نازل ماساژور) در نظر گرفته میشود،جهت اتصال نازلها به یکدیگر و برقراری جریان آب یکسان در بین آنها لازم است از دو رینگ در قسمت بالایی و پائینی (قسمت بالایی سکوی جکوزی و قسمت پائین سکوی جکوزی) استفاده نمود.
  جنس رینگ جکوزی یا از نوع لوله تمام استیل میباشد و یا از جنس لوله هایPP،معمولا سایز لوله توزیع آب جکوزی (رینگ جکوزی) بین 2 تا 4 اینچ در نظر گرفته میشود.
 4. نحوه انتخاب جت پمپ جکوزی
  • به عنوان یک قائده سر انگشتی در جکوزی ها برای دستیابی به حد اکثر بازده ممکن مقدار جریان آب عبوری از هر یک از نازل های ماساژ (برای هر نفر حد اقل 2 نازل باید در نظر گرفته شود)حد اقل 15gpm میباشد،به طور تقریبی توان مورد نیاز برای هر نازل در حدود 0.5hp در نظر گرفته میشود.
   پمپ های استخری مجهز به استرینر(موگیر)می باشند اما در جت پمپ های جکوزی ممکن است استرینر در روی پمپ نباشد که در این صورت میبایستی حتما برای آنها استرینر تهیه و نصب گردند.


نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
X