ماتریس پلیمر

دانفوس

دانفوس

دانفوس

دانفوس

دانفوس

دانفوس
کانال شوفاژ ایران
استعلام قیمت
دریافت کاتالوگ

دانفوس

دانفوس

دانفوس

دانفوس

دانفوس
دانفوس
دانفوس دانفوس دانفوس
دانفوس

محصولات و خدمات شرکت  دانفوس شامل: سیستم های سرمایشی، دستگاه های برودتی جهت حفاظت از مواد غذایی، تهویه مطبوع، سیستم های گرمایش در ساختمان های مسکونی - اداری – تجاری، موتورهای الکتریکی کنترلی، ماشین آلات سیار انتقال نیرو، سیستم های حرارت مرکزی و زیر ساخت هاي سیستم های برودتی وابسته به انرژی های بادی و خورشیدی و غيره می شود.
 این شرکت دارای 58 مرکز عمده فروش در 46 کشور و 59 کارخانه در 18 کشور جهان است. پنج بازار عمده این شرکت کشورهای آمریکا، آلمان، چین، روسیه و ایتالیا می باشند. دانفوس در سال 1933 میلادی در شهر نوردبرگ دانمارک تاسیس شده است و دفتر (ستاد) مرکزی آن همچنان در آنجا قرار دارد.
اتوماسیون صنعتی: در بخش محصولات اتوماسیون صنعتی دانفوس، کاربران به منبع کاملی از فن آوری با تمرکز ویژه بر نظارت (مانیتورینگ) یا کنترل فشار و دما، و کنترل سیال و غيره دسترسی پیدا می کنند. تنوع، قابلیت اطمینان، دوام، پایداری و نو آوری در محصولات، سبب ارتباط دائمی و طولانی مدت پرتقاضاترین صنایع دنیا با دانفوس شده است.
محصولات این بخش شامل: شیرهای برقی (سلونوئیدی، پنوماتیکی، ترموستات دار، سنسورهای (حسگرهای) دما، ترنسمیترهای فشار، سوئیچ های فشار و دما، انواع کنتاکتور و رله، قطع کننده مدار (سیرکت برکر) و غيره می شود.نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
X