ماتریس پلیمر

فن کویل

فن کویل

فن کویل

فن کویل

فن کویل

فن کویل
کانال شوفاژ ایران
استعلام قیمت
دریافت کاتالوگ

فن کویل

فن کویل

فن کویل

فن کویل

فن کویل
فن کویل
فن کویل فن کویل فن کویل
فن کویل
  1. فن کوئل ها با عبور هوا از میان کویل مسی حاوی آب سرد در تابستان و حاوی آّبگرم در زمستان قادر به تامین هوای خنک و هوای گرم در فصول مختلف سال می باشند.
  2.  بطورکلی فن کوئل ها دارای قسمت های اصلی بدنه، موتور، فن ، کویل وسینی زیر کویل می باشند.
  3. پارامترهای مهم در انتخاب فن کوئل  عبارتند از :
   • نوع : فن کوئل ها دارای انواع مختلفی مانند فن کوئل زمینی , روبروزن , شیبدار ، توکار ،فن کوئل سقفی , کاستی , کاستی چهار طرفه ,فن کوئل دیواری (مانند پنل اسپلیت) , فن کوئل کانالی و ... می باشند که بر حسب مورد و نوع کاربری توسط کارشناسان انتخاب می گردند.
   • ظرفیت : اولین عامل در انتخاب فن کویل مناسب بودن ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. در هنگام محاسبه ظرفیت فن کوئل که بر مبنای میزان بار برودتی کل(محسوس و نهان تبخیر) هر فضا تعیین می گردد همواره سعی نمایید که ظرفیت فن کوئل را در دور متوسط مبنای محاسبه قرار دهید. 
    جدول زیر نحوه انتخاب ظرفیت تقریبی مناسب فن کوئل برای نصب در ساختمان های مسکونی و درمحیط های معتدل آب و هوایی مانند تهران را نشان می دهد. (ظرفیت فن کویل را معمولاً بر حسب CFM  نمایش می دهند که نشان دهنده حجم فوت مکعب هوادهی فن کوئل در دقیقه می باشد)
    ظرفیت فن کویل مورد نیاز برای هر یک از متراژهای ارائه شده فوق بر اساس شرايط دمای طرح داخل و در  دور حد اکثر فن در نظر گرفته شده است و در دور متوسط ضريب تصحيح حجم هوادهی فن کوئل ها نسبت به دور تند حدود 0.8 و در مورد  قدرت سرمايش و گرمايش تقریباً حدود 0.85  مي باشد.که در صورت تمایل می توانید با کارشناسان شرکت دماتجهیز تماس حاصل فرمائید.


نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
X