ماتریس پلیمر

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی
کانال شوفاژ ایران
استعلام قیمت
دریافت کاتالوگ

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی

پمپ آبرسانی
پمپ آبرسانی
پمپ آبرسانی پمپ آبرسانی پمپ آبرسانی
پمپ آبرسانی

برای انتخاب پمپ از طریق سایت گراندفوس روی عکس زیر کلیک کنید.


  1. به طور کلی عمل جابجایی آب و دیگر مایعات در صنایع مختلف توسط پمپ ها انجام می شود و پمپ آب وظیفه انتقال و تامین آب مصرفی مورد نیاز در تاسیسات آبرسانی ، اطفا حریق ، آب نماها ، کشاورزی ، کارخانجات و  ...   را بعهده دارد.
  2. در این راستا یک پمپ آب مناسب باید علاوه بر تامین حجم آبدهی متناسب با مقدار مصرف ، دارای فشار کافی جهت رسانیدن آب به محل مصرف نیز باشد.

  3. پمپ آب و آبرسانی از لحاظ اندازه و سایز ، دور موتور ، نوع و جنس پروانه و بدنه ، نوع کاربرد وعملکرد ، محل نصب و ... یکی از متنوع ترین گروه های محصولات در مهندسی تاسیسات می باشند که از پمپ های کوچک خطی تا پمپ های بزرگ توربینی را شامل می شوند.

  4. در صورت کمبود فشار آب در داخل واحد خود به راحتی می توانید با مراجعه به جدول درج شده در راهنمای انتخاب محصول بخش" پمپ آب خانگی پنتاکس " بر اساس تعداد طبقات و نیز تعداد واحدهای آپارتمان خود ، شخصا نسبت به انتخاب پمپ تامین فشار آب ساختمان خود اقدام فرمائید.(البته طبق توضیحات درج شده در همان بخش برای عملکرد هر پمپ تامین فشار یک منبع دیافراگمی، پرشرسوئیچ ، مانومتر و اتصال برنجی دنده ای پنج راهه نیز لازم است)


نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
X